Медики масово звільняються з київських лікарень

Медики масово звільняються з київських лікарень

За словами директора Департаменту охорони здоров'я Київської міської державної адміністрації Валентини Гінзбург, середній показник - 78%, проте є одне але.

«Врахуйте, що певний відсоток персоналу - люди пенсійного віку. А це медики з групи ризику, які часто мають супутні патології », - пояснила вона журналістам.

Аби не допустити піддавати життя ризику, багато медиків звільняються.

«З 1 квітня по 30 вересня в Києві звільнилися сім тисяч медичних працівників, з яких лікарів - 1200, медсестер - 2300», - запевнила чиновниця.

Гінзбург також розповіла про те, що з 1 квітня відбулися зміни у фінансуванні закладів охорони здоров'я, в зв'язку з чим немає можливості платити премії і зарплати за рахунок місцевого бюджету:

«Столичні депутати ще в березні проголосували за виділення в рамках програми« Здоров'я киян »коштів для виплат щомісячної матеріальної допомоги лікарям, медсестрам і санітарам. На це за дев'ять місяців з бюджету виділено 950 млн грн (для 33 тис. Медпрацівників). Тобто мова про щомісячну муніципальну надбавку ».

 

Володимир Репік: підозрюваний у службовій недбалості на 581 млн досі у кріслі і готує новий кредит від ЄБРР на 50 млн євро

Підозрюваний у службовій недбалості директор Департаменту фінансів КМДА Володимир Репік продовжує виконувати свої обов'язки і готує новий кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку - цього разу на 50 млн євро для КП "Київтеплоенерго".

Володимир Репік любить кредити на мільярди: фінансиста КМДА судитимуть за борги Києва

Директор Департаменту фінансів КМДА Володимир Репік любить брати запозичення та кредити - бажано на багато мільярдів. Правоохоронці від цієї любові не в захваті.